Mimozemský život

14. června 2015 v 15:54 | Amazonka |  co si myslím
Člověk je podle mně nějakým způsobem předurečný k nevědomosti. Například není jisté, jestli opravdu bůh existuje, i když v něj spoustu lidí, včetně mně, věří. Není jisté, že jsme se vyvinuli z opic. Nikdo z nás to nemůže vědět. (Nebo že by bůh stvořil opice ze kterých bychom se pak vyvinuli my?! ok, dobrý, nechám svýho teoretizování o vzniku života nebo se z toho ještě vyklube něco, co nikdo nechceme.) Já si myslím, že tahle nevědomost je zdravá. Tudíž nevím, jestli bych opravdu chtěla znát odpověď. A tak se budu ptát pouze na váš názor.

Věříte na mimozemšťany?

Bůhvíproč je to jedno z mých oblíbených témat. Ne, že bych se ostatní snažila přesvědčit o mém názoru, naopak, já chápu argumenty obou stran, tudíž mi přijde neuvěřitelně zajímavá záležitost, se o takových věcech bavit.
Já věřím v mimozemský život. Věřím, že někde, blíž nebo dál, něco, někdo existuje. Jenomže to jsou jen slova. Říct, že na něco takového věřím je lehké, ovšem nemůžu říct nějaký přesvědčivý důvod, proč si to myslím. Nevím ho. Neexistuje. Nechce se mi jednoduše věřit, že naše relativně malá planeta je jediné místo ve vesmíru, kde se dokázal vyvinout nějaký život. Nemůžeme být tou jedinou maličkou kapkou v obrovském oceánu. Ale to je věc názoru.

Při slově mimozemšťan se mi obvykle představí něco, co vypadá jako na obrázcích v tomto článku, sama bych ho tak asi i znázornila, kdyby mi ho například dal někdo nakreslit. Ovšem jak by měl takový pravý mimozemský cizinec vypadat si taky nejsem úplně jistá. Ale kupodivu či ne-kupodivu, hrozně se mimozemšťanů bojím. Bojím se různých věcí, jako nějakých uričtých zvířat, stísněné prostory mi ta nědělají zrovna dobře, ale tohle je jediná fobie, za kterou se stydím, i když vím, že není za co. Vždycky když to někomu řeknu, tak se mi směje. Zvláštní, že zrovna o tom, z čeho mám strach, se ráda bavím. Možná se bojím právě toho, že o tom nic nevím. Kdo taky říká, že jsou zlí? Lidé taky naleznete hodné a zlé, když to řeknu hodně zjednodušeně, protože si nemyslím, že by se lidstvo mělo rozdělovat zrovna takhle a taky nevím, kdo by měl nějak takhle lidi posuzovat. Každý jsme nějak hodní a zlí ale ne každý se chová ve stejné situaci stejným způsobem. Prostě jsme jiní. Když bychom našli život mimo naší planetu, určitě by vzniklo několik názorů, jak s tím naložit. Kdyby se to stalo jejich civilizaci, bylo to podle mně stejné. Ale pokud opravdu existují, myslím si, že už o nás dávno vědí. (trochu v rozporu s tímhle obrázkem, ale who cares)


Ale existují lidé, co říkají, že už mimozemšťana viděli. Já naprosto respektuji, že někdo tomuto nechce věřit, možná jsem jen příliš důvěřivá holka, co žije z amerických filmů a informací na internetu. A abych tuto teorii o mojí osobě podpořila, budu zde odkazovat na film Čtvrtý druh. Hrozně se mi líbí. Je to horor podle skutečné události. O únosech mimozemšťany. Než film začne, je zde ihned zmíněna věta "Je jen na vás, čemu budete věřit."

O únosech mimozemšťany (podle googlu, jo já vim, hledej si informace na důvěryhodnějších mistěch a tak dále) mluví více lidí, než jsem si myslela. Ono to není jen pár vyjímek. Ono je to celkem velká skupina lidí. Znám (ne osobně, pouze z vyprávění rodičů, kteří na tyhle věci ani nevěří) dokonce i dva naprosto normální, dospělý, slušný lidi, kterým se spolu stalo něco, co si popsali tímto zůsobem. Teda ne, že by je mimozemšťani v noci unesli a dělali na nich pokusy, ale že je nějaký objekt kruhového tvaru pronásledoval, když jeli autem cestou, kde se zrovna moc často nejezdí, tudíž nikde v okolí žádná auta. Pouze oni a něco neidentifikovatelného.

Bojím se o těchto věcech jenom psát. Koukala jsem, že existuje sposta dokumentů na toto téma, já prostě jen nemám odvahu se na to podívat. Pak bych si to představila a to bych asi měla zaděláno na další noční můru, kvůli které neusnu.

Co si o tom myslíte vy?

Amazonka
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alfa Alfa | E-mail | Web | 14. června 2015 v 16:34 | Reagovat

Myslím si, že ve vesmíru nejsme sami, ani v naší galaxii. V naší soustavě.. pravděpodobně ano. Otázkou je, na jakých úrovních jsou ty ostatní životní formy, či formy inteligence. Stojí za prozkoumání.. ale až budeme na vyšší úrovni a uděláme si pořádek před vlastním prahem...

2 Invisible H Invisible H | Web | 14. června 2015 v 18:30 | Reagovat

O tomhle tématu taky ráda přemýšlím a diskutuji. Já si myslím, že ve vesmíru určitě nejsme sami, protože je takové ohromné množství galaxií, že je skoro nemožné, že by se nikde nenašla jiná planeta s podobnými podmínkami k životu. Určitě to tam ale nebude vypadat úplně stejně. :D O tom by se dalo polemizovat několik hodin, možná dnů. :D

3 Kelíns Kelíns | E-mail | Web | 14. června 2015 v 19:15 | Reagovat

Na konci článku jsi mi nahnala úplně strach :D Takový ten pocit, že jsem se musela hned podívat za sebe. Nikdo tam nebyl naštěstí.
Nevěřím na mimozemšťany ve smyslu nějakých zelených mužíčků a podobně. Ale věřím, že je mimo naši planetu ještě nějaký život. Hodně vzdálený, ale je.

4 cincina cincina | Web | 15. června 2015 v 19:34 | Reagovat

Já se o takové témata moc nezajímám:D
Ale svůj názor ti na to říct můžu:D V Boha nevěřím, ale věřím, že "něco" existuje. Asi síla vesmíru nebo tak něco.
Nevím, jestli věřím přímo na mimozemšťany, ale myslím si, že v nějaké jiné galaxii by nějaký život být mohl.

5 Simix Simix | Web | 15. června 2015 v 21:25 | Reagovat

zajímavá úvaha a článek.
Já z větší části na mimozemšťany věřím.
Viděla jsem film o mimozemšťanech, který je natočen prý podle zkutečných událostí O.o Taky myslím, že o nás už dávno vědí... a my o nich jenom tušíme, nebo se domníváme, že existují. Sami nevíme.
Nevím, jestli jsou zlí, pokud opravdu existují. Třeba ne.. i když jsem slyšela něco málo o tom, že chtějí časem obsadit naší zemi.
Jáj... Čtvrtý druh .. tak se jmenuje ten film (to je tak, že komentuju během čtení :D)
Objekt kruhového tvaru.. no to mohlo být popravdě docela cokoli.
Takže asi tak ...

6 Baruš Baruš | Web | 16. června 2015 v 14:24 | Reagovat

Mam stejny nazor jako ty. Uplne se vsim :D a uz jsem to psala jedne holce,ale vy dve jste jedine co pochopily tu myslenku,kterou jsem v tom clanku chtela vyjadrit a hrozne jsem za to vdecna.
S Caroline mas naprostou pravdu,ona ma naprosto uzasne tetovani,proto jsem ji tam dala :D jinak clanek - uz jsem ho cetla v sobotu a myslela jsem si ze jsem ho okomentovala a ono prd..a opet s tebou souhlasim :D ja osobne verim asi uplne stejne jako ty..jen si nejsem jista jestli opravdu ti mimozemstani vypadaji tak jak jsou znamy. Taky uz jsem takhle parkrat zaslechla,ze lidi bud zmizeli treba na tri hodiny a z toho si nic nepamatovali nebo ze zahledli neco kulatyho..tezko rict. Myslim si ze to snad casem zjistim. Kazdopadne urcite jsou na jinych planetach zivoty.teda myslim si to,nemuzeme tu byt sami. A hrozne by me zajimalo jak to tam asi chodi :D jsou to mluvico zvirata,nebo roboti?tezko rict,ale na svete je urcite neco vic,ale myslim si,ze nekdo kdo to zeshora ridi jeste nechce abychom to vedeli :)

7 Nexi Nexi | Web | 16. června 2015 v 15:03 | Reagovat

No tak hlavně dokud mi někdo nedokáže, že neexistujou, tak budu věřit... A hlavně nevěřím americké vládě. myslím si, že před nama už ututlali milion věcí na tohle téma... takže já věřím na mimozemšťany :)

8 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 16. června 2015 v 15:48 | Reagovat

Čtvrtý druh není podle skutečné události. Je to vymyšlené, ve skutečném aljašském městě se o žádných takových událostech neví a i ta údajná doktorka z "reálných záběrů" je herečka.  

A jinak - v "blízkém" okolí Země věřím, že jsou k nalezení buď žijící organismy nebo zbytky po nich, ale ve formě nějakých bakterií nebo miniaturních organismů uvyklých na extrémní životní podmínky. Ve vzdáleném vesmíru může být vyspělejší život. Může být planeta nebo nějaký měsíc s primitivní zvířenou, další s bytostmi podobnými lidem, další s daleko vyvinutějšími, to nevím, ale nemám ráda, když se řekne mimozemský život, tak si každý okamžitě představí zelené mužíky. Myslím, že ve vesmíru je života dost, ale většina z něj bude přirovnatelná k našim zvířatům. Ostatně i lidé jsou jen jeden druh z milionů, tak proč to by to jinde nemohlo být jinak.

A co se týče strachu z mimozemšťanů, tak chápu, když ho lidi mají, protože se z nich stal oblíbený námět pro horory, které je málokdy vykreslují v pozitivním světle, většinou spíš jako zlá monstra, co přišla vraždit a plenit, a když už jsou to hodní mimozemšťani, tak je to veselá kreslená pohádka. Jednak tu funguje strach z neznámého, ale jednak právě dlouholeté ovlivňování filmy. A únosy nebo pozorování... pokud by existovala civilizace schopná překonávat velké vzdálenosti a na vysoké technické úrovni, mohla narazit na naši planetu... a zajímá je, co to je, jak to žije, co je podstata a tak dál. Sice to lidi děsí, protože to oni jsou tím zkoumaným objektem, ale je to prakticky totéž, jako když my narazíme na dosud neprozkoumanou formu života. Pozorujeme to, odchytíme "vzorky" a zkoumáme, "jak to žije". Úplně to samý.

9 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 16. června 2015 v 15:50 | Reagovat

[8]: *jinde mělo být jinak nebo nemohlo být taky tak, se mi to pomotalo :)

10 Ginny . Ginny . | Web | 16. června 2015 v 17:10 | Reagovat

Na mimozemšťany sice nevěřim ,
ale za to se mi strašně líbí tvůj názor ... , že se ostatní nesnažíš přesvědčit o tvym názoru a že chápeš argumenty obou stran )) To je moc hezky napsaný :)

11 Mrs.Pink♥ Mrs.Pink♥ | Web | 16. června 2015 v 18:16 | Reagovat

Máš moc pekný blog ☺

12 Ter. Ter. | Web | 16. června 2015 v 18:22 | Reagovat

Když se budu držet sobotního televizního programu, musím říct, že třeba film Muži v černém bylo jedním z mých prvních setkání s myšlenkou "mimozemšťani". A upřímně, Will Smith a Tommy Lee Jones? Film nemá zrovna největší hodnotu, ale je skvělý. A možná je to právě tím filmem, ale co když žijí mezi námi? Možná jsou poslední čtyři generace původem mimozemské organismy, tudíž jsme jim blíž než si myslíme. Nevím, jestli tomu věřím nebo ne, ale kdo má důkazy? Možná je druhý obrázek tak pravdivý, že bychom tomu nevěřili.
A máš pravdu, nevědomost je zdravá. Kdybychom věděli všechno, všichni by seskákali z útesů, co si budeme povídat. :)

13 i r i s i r i s | Web | 16. června 2015 v 22:12 | Reagovat

Jediné v co věřím, je to, že v podstatě nemůžeme nic prokázat. Jak s Bohem, tak s mimozemšťany. (Proto si můžeme vybrat, v co budeme věřit.)
Tedy, takhle; vím, že nic nevíme, ale já osobně nevěřím na magii, osud a takové věci, a vlastně ani na mimozemšťany. Já nevím, nemám žádné pořádné argumenty, proč na ně nevěřím, prostě se mi všechny důkazy a kruhy v obilí povětšinou zdají jako takové bláboly. Všechno se přece dá vysvětlit jinak, než "to mimozemšťani!" :-D
(Možná, že až mne unesou a nakladou do mých útrob vajíčka, budu mluvit jinak.)
Ne, vážně. Líbí se mi tvůj názor, já ten svůj taky nikomu netlačím, jak říkám, nemám žádné neprůstřelné argumenty a ať si každý věří, čemu chce... kdo ví, kde je pravda. :-)

14 Christina Christina | Web | 17. června 2015 v 0:06 | Reagovat

Ja si myslim, ze tu urcite nejsme sami. To, ze na jinych planetach se nemuze zrodit zivot, apod. je sice vec druha, ale kdo rikal, ze se tam zrovna nemuze zrodit zivot, ktery nemusi byt stejny jako ten nas. O takovych vecech bych mluvila porad, ale nikdo doopravdy nevi, jak to ve skutecnosti je. Jeste horsi myslenkou je to, co bude, az my nebudeme.
Hodne me tyto veci zajimaji.

15 Andey Andey | Web | 17. června 2015 v 15:06 | Reagovat

Souhlasím s tebou, že ve vesmíru nejsme sami. :) Ale nějak nevěřím těm řečem, že je unesli mimozemšťani, a ani na ty kruhy v obilí. Lidi řeknou cokoliv, aby byli zajímaví. Je to jen můj názor. :)

16 Ginny . Ginny . | Web | 17. června 2015 v 19:23 | Reagovat

Milujme se a množme se :D
Ano , přesně tak! :D (y)

17 Lee Lee | Web | 18. června 2015 v 8:04 | Reagovat

jááá na ě věřím, ale lidi mě mají za blázna veřím a život po smrti a další cipárny demony anděli ... duchy a tak :)

18 Christen Christen | Web | 19. června 2015 v 21:49 | Reagovat

Ou, chudáčku, i klíště? :-( :D jaké to je mít klíště? :D bolí to když se ho sundává?
Moc se o tyhle témata nezajímám.. ale věřím že třeba je ještě někde jiný život :-)

19 lotte-hazlert lotte-hazlert | Web | 20. června 2015 v 14:40 | Reagovat

Súhlasím s tvrdením, že niekde v šíravách vesmíru sa musí nájsť aspoň jedno miesto podobné Zemi, na chrbte ktorého sa nesie čosi ako civilizácia. Strach ale nepociťujem. Myslím, že život vo vesmíre sa berie veľmi komplexne. Všetci vieme o nevyhnutnosti kyslíka pre nás, ale čo ak ho tá druhá civilizácia nepotrebuje? Čisto teoreticky... A toto moje filozofovanie sa dá využiť všeobecne, napr. možno ich telá pracujú na úplne odlišných systémoch, atď... Ešte som sa nestretla s takými teóriami na vedeckej úrovni. Hľadanie života ale radšej prenechám vedcom a kompetentným, pretože si neviem predstaviť, aké následky by mohla mať naša konfrontácia.

20 Pita Pita | Web | 20. června 2015 v 15:15 | Reagovat

Můj názor je ten, že ve vesmíru rozhodně nejsme sami. A když jsem byla malá jsem se i bála, že mě mimozemšťani unesou a tak:D:)

21 Olja:) Olja:) | Web | 20. června 2015 v 18:05 | Reagovat

Podle mě by v to měl věřit každý,protože nikdo z nás si přece nemůže myslet,že by jsme jako lidstvo byli jediní natolik dokonalý,abychom byli schopní být v celým vesmíru sami ne? :D

22 sarah. sarah. | Web | 20. června 2015 v 21:29 | Reagovat

Super napsaný článek :3 ... Já v tyhle věci určitě věřím a docela se o to i zajímám... S mamkou si o tomhle vždycky povídáme :D :) Já si myslím, že ve vesmíru prostě nejsme sami ...:)

23 Magthealien Magthealien | Web | 21. června 2015 v 18:14 | Reagovat

Já věřím, že existují. Miluju dokument o kruzích v obilí, kde se povídalo o tom, že se již dávno setkali s indiánskými kmeny :) Přijde mi, že staré kmeny byli daleko vyspělejší než my - hlavně co se inteligence a souznění s okolním světem týká. Proto si myslím, že jestli stáli o nějaké setkání s naší rasou, a udělali to tehdy, udělali to také nejlépe.

Nevím, odkud se přesně vzala jejich 'profláknutá' podoba. Je maličko děsivá, ale to tak u neznámých věcí většinou bývá :)

Pro mě osobně je vesmír něco, co neskutečně obdivuji. Miluju fotografie hvězd, galaxií, mračen... ráda o tomto tématu přemýšlím. Jsem schopná v noci(často i ve dne) jen tak ležet venku a zírat do nebe. Moc bych se chtěla podívat někam, kde nebe ukazuje víc než u nás přes všechny ty opary a světelný smog.

24 Ter Ter | E-mail | Web | 22. června 2015 v 15:18 | Reagovat

Je to vážně moc zajímavý článek. Já na ně asi svým způsobem taky věřím, i když se tak nějak nedokážu rozhodnou jak by měli vypadat. Jesli jsou takový jako na tvých obrázcích, nebo jak si hodně lidí také myslí, jsou to nějací zelení mužíčkové. Kdo ví? Každopádně se přikláním k tvému názoru, že nejspíš v tomhle velkém vesmíru nejsme tak úplně sami. Ale jak zmiňuješ, žádné důkazy na to nemáme. Na film se asi nepodívám a to z toho důvodu, že bych pak mohla mít ty noční můry.
Každopádně můžeš zkusit třeba knihu: Žil jsem s mimozemšťany od Jacka Robertsona. Já z této edice četla Hovory s duchy a je to docela zajímavé. Tak uvidíš. :)

25 Háčko Háčko | Web | 22. června 2015 v 17:28 | Reagovat

To je tema hodná veľkej diskusie, avšak osobne tomu veľmi neverím. Nepotrebujem to. Verím v energiu z vesmíru, duchoch, a v podobné sračky, ale k ufo maniakom som sa ešte nedostala :D

26 zora zora | Web | 22. června 2015 v 18:34 | Reagovat

na mimozemšťany věřím z vědeckého důvodu. mám vědu ráda a vím, že vesmír je moc velký na to, aby neexistovalo něco co bychom označili za život. ale třeba na nějaké vesmírné návštěvy na naší planetě nevěřím vůbec. nerada bych byla skeptik, jen prostě nevidím dost důkazů abych tomu věřila. věřím tomu že ti lidi věří, to ano, ale nevěřím že je to pravda. podobně jako "nevinnen dokud není prokázaná vina" mám vlastní takový pravidlo, "neexistující/nepravdivé dokud není dokázana existence/pravdivost".

27 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 16. července 2015 v 10:26 | Reagovat

Moc se mi líbí jak jsi vzala za svůj názor :) Máš to moc hezky napsané :)
Jinak, taky věřím že ve vesmíru nejsme sami...Je obrovský a nikdo ho ještě neprozkoumal... :) Takže si myslím, že tam někde daleko od nás je nějaký život :)
Hezky napsané ♥ :)

28 Kika Kika | Web | 16. července 2015 v 10:27 | Reagovat

Urcite nie sme jediny vo vesmire. A urcite nie su vsetci zli alebo vsetci dobri. Raz sa to snad dozvieme

29 Simka Simka | Web | 16. července 2015 v 10:34 | Reagovat

Určitě existují. Někde hluboko ve vesmíru...určitě nějaká forma života je, ale nikdo si je neumí přesně představit. Možná jsou takový jako na obrázcích. Možná jsou to mutanti. Kdo ví. :-)

30 Cinka Cinka | 16. července 2015 v 12:32 | Reagovat

Upřímně myslím, že život existuje. Docela dost mě ovlivnil Doctor Who (pokud neznáš, nežiješ), ale myslím, že nemusíme mít strach. Taky můžou mít špatný pocit z nás! A my... máme prostě velké oči.

31 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 16. července 2015 v 13:17 | Reagovat

Kalousek je mimozenšťan, protože za všechno může!

32 Melanie | bymels.blog.cz Melanie | bymels.blog.cz | Web | 16. července 2015 v 13:18 | Reagovat

[30]: Doctor Who, jo bylo to super. Než mě to začalo srát a přestalo se mi to líbit :D

Já mám ráda tohle téma samo o sobě. Mimozemšťané, nadpřirozeno. To je moje! (pozn. Zkus si najít na internetu časopis Enigma, je to super :D)Já si myslím, že existují a mou domněnkou také je, že s námi prožili podstatný kus historie. Přece jen, když se podíváme pár tisíc let zpátky - jak je možné, že by lidé postavili stonehenge, když ty kameny byli tak těžké a oni k tomu neměli prostředky. Nebo jsem nedávno viděla dokument o nějakých zvukových jeskyních a nebo drážkách ve skále, které měli symbolizovat koleje. Byli vyryté a pořád rovnoběžné. Taky velmi staré :O A nejlepší - což mě nevíce fascinuje - jsou kruhy v obilí :3 Ale né ty falešné, ale ty pravé, o nichž se neví, jak byli způsobeny. Já osobně nevím, jak bych si takového mimozemšťana měla představit. Hodně toho ovlivnili filmy a seriály, ale tak nejčastější představa je ta, co poukazuješ na obrázku. Mám takový dojem, že podobný snímek údajně unikl z "Area 51", ale to byl z pitvy. Koneckonců nevím, zda se dokázala jeho pravost.

Nedávno jsem také viděla video, kde byl muž, který pracov v Aree 51, ale šel do důchodu. Rozhodl se o tom všem udělat interview a pr fotek tam ukazoval a něco říkal. Moc si to nepamatuju. Vím jen, že potvrzoval, že mimozemšťani jsou a že tam mají i mimozemskou loď a tak. Mohl to být výmysl, nemusel to být i výmysl. Co já vím, zaujalo mě to :D

33 Egoped Egoped | E-mail | Web | 16. července 2015 v 14:18 | Reagovat

The truth is out there

34 Verča Verča | 16. července 2015 v 14:38 | Reagovat

Existují a nejsou to žádné šedivé bytosti, jsou jako my, pouze mnohem čistější a na úplně jiné úrovni bytí a chápaní vesmíru.

35 Weiler Weiler | Web | 16. července 2015 v 14:44 | Reagovat

"že je nějaký objekt kruhového tvaru pronásledoval," - to byl pravděpodobně měsíc :D
Jestli mimozemský život je a nebo není se nedá rozseknout z celkem prostého důvodu - prozkoumali jsme teprve zlomek vesmíru, a ten je snad dost velký, aby někde nějaký život byl, možná stejně nevědomý, jako my sami. Ale můžu ti s jistotou stejnou, jako že mi ze stropu nezačne pršet, říct, že na zemi žádní mimozemšťani nejsou a každej, kdo o jejich spatření něco tvrdí, je jednoduše v pomatení smyslů. Že se něco nedá potvrdit tomu nedává výjimku z čisté logiky, aneb jak tato očitá svědectví o ufounech označil můj oblíbený astrofyzik - argumenty z nevědomosti.

36 Karkulka17 Karkulka17 | Web | 16. července 2015 v 20:50 | Reagovat

Myslím, že ve vesmíru ani v galaxii nejsme sami. Nevím jestli nám jsou nějak podobní, ale určitě jsou :-D Úplně úžasný článek :-) Díky za něj.. fakt :-)

37 Tweery Tweery | Web | 16. července 2015 v 21:12 | Reagovat

Tohle téma je moje.. Co se týče ufo, tak jsem snad zhlédla všechno co se dalo.. Jednu dobu jsem si vyhledávala všemožné informace a dokumenty. Film čtvrtý druh mám ráda i já. Pamataju si ho doteď moc dobře a to jsem o viděla jenom jednou. Co se týče teorie stvoření.. Chci jen napsat, že jsem toho názoru, že na opičí teorii opravdu nevěřím, proč se teda ty opice nevyvíjí dál? Prostě tomu nevěřím, to už je pro mě přijatelnější o tom jak Bůh stvořil Adama a Evu. Podle mě nás sem prostě někdo nasázel, někdo nás tady pěstuje jako křečky v akvárku a má z nás atrakci pro zábavu... Je to asi kravina. Nedávno jsem viděla na zoomu, že máme v hlavě třetí oko, kterým se prý můžem pohybovat v čase a ovládají nás jím jiné bytosti.. Taky asi kravina.
Není to tak dávno, co mi babička vyprávěla, že za bílého dne spatřila talíř na obloze.. Bydlela v paneláku a prostě si šla zakouřit, když doběhla pro foťák, tak byl už talíř pryč.  Ale ufo není jediná věc na kterou věřím, je to i posmrtný život.. Duchové, démoni.. Taky jsem o tom zhlédnula spoustu filmů a dokumentů.. Můj přítel na tohle třeba vůbec nevěří, nechápu proč, je přece tolik důkazů, stejně jako o ufo.. Nejvíc mě ale zajímá vymítání.. Zjistila jsem, že i v česku jsou tajné spolky.. Ale tohle ve skutečnosti asi nikdy neuvidím, i když bych chtěla sebevíc.

38 jursky-svet jursky-svet | Web | 16. července 2015 v 21:48 | Reagovat

Článek mně zaujal! Nádherně si dokázala správně podat názory věřících i nevěřících a přitom si i zachovat vlastní názor. Myslím si že to čtenář může tak dobře vzstřebat hlavně proto že si tak rozumný člověk. Jinak myslím že strach je na místě. Nic o nich nevíme, takže by jsme měli být na pozoru co dělají. Jo a jsem názoru že filmy obsazují mimozenštani hlavně do hrůzou naplněných rolí. A s tím že o nás vědí. To je samozdřejmost! Ve článku na toto téma to nesmý chybět. Jinak: přeběhla si strah a teď jako za odměnu tu máš přes 38 komentářů. Nádhera jak ten svět funguje.

39 napissvujpribeh napissvujpribeh | 17. července 2015 v 8:05 | Reagovat

já sama na mimozemšťany věřím, mě samotné se stalo, že jsem možná UFO viděla, což mi nikdo nikdy nevěřil, bohužel nešlo to vyfotit a tak jediný kdo mi kdy věřil je kamarádka, která ho taky viděla
já bych řekla že mimozemšťany určitě budou, protože je blbost, aby jsme v tom nekonečným vesmíru byli jen my

jinak moc hezký článek :)

40 Mika Caine Mika Caine | 17. července 2015 v 12:31 | Reagovat

Ahoj, dovolil jsem si reagovat článkem, abych se ti tady moc nerozepisoval.
http://podivnyptak.blog.cz/1507/o-mimozemske-civilizaci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ať už si tohle čte kdokoliv, je to moc bezva člověk/troll/poník/mořská panna.