A znovu ve sračkách

12. září 2015 v 13:10 | Amazonka |  kde skončí vše
A všechny ty sračky mnohonásobně zhoršují ty zkurvený ne-zrovna polehčující okolnosti své přítomnosti, způsobují stavy, které jsem až současné chvíle neměla to potěšení poznat a já se v sobě nevyznám snad jako ještě nikdy. Je mi strašně blbé to říkat, ale udělat to musím, tudíž přiznávám, že jsem obdržela moji tak moc nenáviděnou vlastnost u ostatních lidí. Možná bych to nenazvala tak, že často měním názory, ale spíše pro mně věci a lidé ztrácejí a získávají váhu strašně snadno.

Pokud někdo z vás četl minulý článek, tak vám říkám, že teď je všechno zase jinak a jsem přesvědčená o tom, že zítra to bude ještě trochu jiné a pozítří už budu přemýšlet úplně o rozdílném tématu. Alespoň co se tedy týče osoby A a osoby B, mezi které se ještě nachomýtli osoba C, D a E. Souhrně bych tři nové přírustky nazývala spíše skupina C, tudíž jako samostatnou jednotku. Bude to ve výsledku zřejmě o dost snazší a přehlednější. Čímž se dostáváme k další otázce, jenž zní: Jakou její nenáviděnou vlatnost u ostatních lidí ještě Amazonka obdržela? Že vždy nakousnu téma, ale nedořeknu ho, protože zároveň umírám touhou se svěřit, jenomže nemůžu a zároveň to ani nechci udělat. Nedává to smysl, vím že ne. Tak moc ráda bych si přála upřímně říct, že jsou mi všichni úplně jedno, ale bohužel, není to tak. Jenomže nedokážu rozlišit pravé pocity od těch smyšlených, nebo jenom přechodových.Poslední dobou hrozně myslím na tři věci. Sebevražda, moje tělo a sex.

Víte, já věřím v to, že deprese má prostě každý, ale osobně ty mé většinou nezaznamenávali nějakou vyšší intenzitu přemýšlení nad sebevražedou. Ovšem uvažuji nad ní stylem "co by - kdyby," nebo o něčem vzdáleném, něco, co se mě dotýká spíše pasivně, než aktivně, jestli to dává smysl. Netvořím ve své hlavě žádný plán, o tom jak se zabít, a představa, že bych na sebe stáhla ruku, mně nějak nepřitahuje. Ale nedokážu ty představy vyhnat z hlavy.

Za svůj život jsem slyšela hodně poznámek o tom, že jsem moc hubená, někdy dokonce vychrtlá. To byly doby, kdy jsem si to o sobě myslela také a dokonce jsem možná i byla trochu víc hubená, ale vychrtlá opravdu ne. Jó, to mi ale bylo třináct a všechny holky kolem mně už vypadali tak na šestnáct, jenom já jsem byla taková malá. Nevadilo mi to a nevadí mi to ani teď. To, co mi vadí, je to, že si lidi prostě zvykli mi říkat takový věci. Ale to už je dávno pryč. Moje tělesná stavba se od té doby dost změnila, což je podle mně přirozené, už nevypadám tak, jako předtím. Jenomže mi furt říkají, jak jsem hubená, ale není to pravda. Nepřipadám si tak. BMI mi říká, že mám podváhu, ale já se tak prostě nevidím a vůbec mi to nedává smysl. Teď si teda nemyslete, že jsem nějaká anorektička.

A co se týče toho sexu tak to nevím. Znovu, necítím ve svém věku ještě nějakou potřebu šukat s každým na potkání nebo tak něco, ale tak chápete, jak to myslím. A když už jsme u toho, tak jsem zjistila, že o několik let mladší jak já mají už docela zajímavý sexuální zažitky. Teď by asi měla následovat promluva, kam to ten svět spěje a tak dále, ale já to tak nevnímám. Ať si každý zváží sám, kdy je pro něj ta pravá doba.

K čemu jsem se to zase proboha dostala? Nevadí. Poslední dobou píšu hodně podobných článků. Začíná mi to celkem vadit. Ale jelikož jsem dalších několik podobných uložila do rozepsaných s tím, že je nebudu zveřejňovat, tak vyšlu do světa alespoň tenhle. Možná potřebuju trochu oddych. Nemám na nic náladu.

Amazonka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zora zora | Web | 12. září 2015 v 16:54 | Reagovat

S každým článkem co vydáš mě ještě více vyděsí jak jsme si podobné.

Většina lidí zažila depresi, rozdíl přijde když někdo "má" deprese. To znamená mít nemoc. A to je trochu víc na hovno.

Přála bych si být sexuálně aktivní. Vlastně takhle - přála bych si být člověk co chce být sexuálně aktivní. Já si prostě připravená nepřipadám.

A to, jak vypadá naše tělo je hrozně komplexní a hraje v tom roli hodně věcí a i to BMI dokáže být docela mimo často. Já jsem třeba podle BMI zdravá a přitom mám stehna jak kobyla. Na druhou stranu mě se moje kobylovitý stehna docela líbí a ani nikdo z mých blízkých si nikdy nijak nestěžoval, takže jsem asi docela lucky.

Fakt obdivuju že i když jsi ve sračkách dokážeš psát krásné věty co dávají smysl, to já právě neumím.

2 Kelíns Kelíns | Web | 13. září 2015 v 10:41 | Reagovat

Nejspíš ti už lidi prostě dali nálepku "ta hubená", ale na tom není nic špatného. Prostě to neřeš, každý má nějakou postavu, tak buď ráda, že si s tím aspoň nemusíš dělat starosti.

Když mám depresi, myslím si že jsem v tom sama. Ale máš pravdu, deprese má občas každý. Horší je když je má někdo silně a pravidelně. A taky to že má někdo prostě špatnou náladu, neznamená, že má hnedka deprese.

Jojo, to že o několik let mladší jak já mají už docela zajímavý sexuální zážitky mě trochu děsí. Ale nějak my to nevadí :D

3 Nikdo Nikdo | Web | 15. září 2015 v 11:27 | Reagovat

já jsem třeba byla panna do svých 17 let. pro někoho divný,pro někoho obdivuhodné. teď je mi 20 a spala jsem se 3 klukama. nevím jestli se cítit trapně při tom jak mi kamarádky vypráví,že šukají tam s tím a tam zase s jiným,ale popravdě se cítím lepší než ony. a při tom gifu mám neskutčnou chuť na cigaretu :( :(

4 Monča Monča | Web | 15. září 2015 v 19:32 | Reagovat

Taky mi dřív dávali nepříjemný poznámky na mou "podvýživu", se kterou se ruku v ruce pojila i malá prsa apod., naštěstí jsem se z toho kolektivu už dostala a jsem někde jinde.
Každý má depresi jinou, někdo si na to hraje, někdo to dělá pro pozornost a někdo má velké problémy a neví, co s tím, proto přemýšlí nad nejrychlejším východiskem - sebevraždou. Je moc dobře, že i když máš depresi, tak tě tyhle stavy nepohlcují a ani tě to nebere.

5 Pája Pája | Web | 15. září 2015 v 21:25 | Reagovat

Koukám že nikdo nemá na nic náladu, ani já. Je to tak, každý má svou mentální úroveň, ne že bys byla jako debil, nejsi, ale chápeš to :D, to jsem zas napsala blbost. No nic, náhodou, takovéto články jsou super!

6 Luci Luci | E-mail | Web | 17. září 2015 v 13:26 | Reagovat

Znám momenty, kdy na nic nemám náladu. To ale časem přejde, věř mi. Stejně ta nestálost pocitů - změní se to... Asi máš jen psychicky náročnější období. Potřebuješ si to ujasnit a tak.. Věřím, že brzo bude zase lépe :)

7 Háčko Háčko | Web | 21. září 2015 v 19:37 | Reagovat

Oj. Naozaj nie si moc mladá na takéto myšlienky? To spoločnosť ťa posúva k týmto veciam. Sama by si sa tomu mala brániť. Pozri, človek s depresiami na sex nemyslí, nedokáže si ho ani užiť. Pri potrebe samovraždy (ak to môžem takto opísať) človek so sexom ani nehne. Život je krásny, a až na to prídeš, budeš zmierená so smrťou, ale nebudeš po nej túžiť.
Skús si nájsť niečo, čo ťa rozptýli.
A čo sa týka toho načatia témy... Je to normálne. Ľudia sa nonstop prekrikujú, skáču si do rečí, a sami to nikam nepotiahnu. Najlepšie je tráviť čas s človekom, ktorý ťa vypočuje, ale aj ty vypočuješ jeho. Malo by to mať rovnováhu, a nie byť sebecký, a rozprávať len o sebe, ale zasa aj nenechať toho druhého, aby nonstop rozprával on :)

A pozri, v najhoršom mi kedykoľvek napíš, viem si predstaviť, ako sa cítiš, a viem, že zdôverenie sa, a zároveň názory druhých vedia pomôcť :)

8 zora zora | Web | 23. září 2015 v 17:58 | Reagovat

je všechno v pohodě? ne že by dlouhá neaktivita u tebe nikdy nebyla, ale chodím sem téměř každý den, chci vedět jestli je ti už líp nebo ne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ať už si tohle čte kdokoliv, je to moc bezva člověk/troll/poník/mořská panna.