Září 2017

Hvězdy září v září

19. září 2017 v 1:57 | Amazonka |  kde skončí vše
Včera mi bylo osmnáct. Tím jsem asi otevřela pomyslnou bránu do nového, dospělého života a tak nějak no. Mně je to vlastně docela jedno. Jen je mi dost líto tý uzavřený kapitoly dětství. To mě fakt mrzí. Mám před sebou asi ještě spoustu záležitostí, které mě hluboce zasáhnou ať v pozitivním čí negativním slova smyslu, ale tak kdo může vědět, jestli se dřív přece jen nezabiju. Někdy si říkám, že by bylo fajn, kdybych nebyla tak zbabělá a opravdu to dokázala.

Dospělost se mi vždy jevila jen jako málo času a spousta stresu nahromaděných hodně blízko na sobě.

Stále mi probíhá hlavou osoba C. Zas a znovu mi v hlavě zůstává viset otázka, proč zrovna on.

Osoba stále bez písmenka se zdá být mezi osobami tou, s kterou to zašlo nejdál. A možná to zajde ještě dál. Což bych asi chtěla, protože ho mám asi dost ráda... Jenomže on má se všema tolik složitý vztahy. Ve zkratce... Ke všem se chová, jako že je hrozně chce, ale doopravdy nikdy s holkou nechodil a myslím, že ani nikdy s někým neměl něco víc než to, co jsem viděla na vlastní oči. Všechny odkopnul, když se do něj doopravdy zabouchly. No a pak jsme se poznali a přišla řada i na mě... Já se pochopitelně taky zabouchla. A co teď s tím? Nevím.

Tak bych si přála, aby bylo jak ze sebe ten vnitřek vyzvracet, jak ho dostat ven a pohřbít ho někde strašně hluboko. Ale nejde pohřbít něco, co není. Nebo možná jde, já nevím. Prostě se cítím šíleně prázdně. Nevím, co cítím, nic nedělám už pár měsíců a je mi ze sebe strašně špatně. Netuším jak naložit se svým životem. Nic prostě nemá smysl. Nic.

Přemýšlím nad strašnýma píčovinama a veškerý dny trávím ležením v posteli.
Ať už si tohle čte kdokoliv, je to moc bezva člověk/troll/poník/mořská panna.