aktualizace našich oblíbených chlapců

18. února 2018 v 20:52 | Amazonka |  kde skončí vše
fakt špatnej článek btw

Osoba A
Jelikož je to osoba A, jedná se o chlapce, se kterým to trvá nejdéle. Od první chvíle, kdy mě napadlo, že k němu možná něco málo cítím uběhly už celý 4 roky. Už dlouho ale ve mě nevyvolával žádný zvláštní pocity, i když jsme spolu celou tu dobu trávili spolu vlastně dost času. Nikdy jsem se absolutně nevyznala v jeho chování, v jeho debilních náznacích, každopádně je nám oběma jasný, že něco kdysi probíhalo. I jsme to probírali. Probírali v duchu největší friendzone, jakou si dokáže člověk představit. Úplně si nepřipadám, že bych k němu něco momentálně cítila, každopádně to úplně nemůžu říct o něm. Po těch dlouhejch letech se teprve teď mezi náma něco odehrálo a já bych lhala, kdybych řekla, že mě to nechalo úplně chladnou, ale on si z toho vzal asi trochu víc. Jenomže po čtyřech letech! Nikdy jsem ho nebrala jako čistě kamaráda bez jakýkoliv větších emocí, ale nejsem si jistá, jestli si toho kamaráda budu moct někdy odmyslet.

Osoba B
S osobou B se vůbec nevídám, jen občas se potkáme, obejmeme se, pokecáme a tak. Toho člověka mám prostě ráda a za 20 let na něj budu vzpomínat snad nejraději ze všech těhle amantů. Možná by bylo slušný příhlídnout k faktu, že už má dva roky holku, která je moc milá, a že jim to spolu fakt sluší, jenomže tenhle člověk mě prostě taky dostává do určitých rozpaků. Jsme kamarádi jakože. Už si ani nedovedu představit, že by to bylo nějak jinak. Ale prostě když mi řekne, že mě má rád, tak jsem z toho i teď úplně vedle!

Osoba C
No... Co říct? I teď se mi při myšlence na něj hrnou slzy do očí. Vůbec nedokážu pochopit, kde se ve mě kdy vzala taková spousta emocí, ale jestli tohle nebyla láska, tak vážně nevím. Teď momentálně je to v klidu. Už to zase odeznívá a já se jen znovu modlím, aby to tentokrát bylo napořád! Dva a půl roku na něj každej den myslím a budu to ze zvyku dělat až asi do tý doby, než se naše cesty definitivně nerozejdou. Kdysi mezi náma něco strašně málo proběhlo a já z toho vyšla dost špatně. Tenkrát mi bylo 15. To jsem vám sice na blogu nikdy neřekla, ale osoba C je podstatně mladší než já. A když to trvá až do věku, kdy mi táhne na 19, je to docela DOST divný. Tohle je prostě celý úplně špatně.

Osoba D
přeskakuju, vlastně nechápu co tady vůbec dělá

Osoba E
Tak tomuhle vztahu taky nerozumím. Bývali jsme fakt dobří kamarádi, jenomže osud nás tak nějak poslal každýho úplně na druhou stranu. Mezi osoby s písmenky se dostal až po dni, kdy jsem ho viděla naposledy. Už k němu nic necítím. Teď už ne.

Osoba stále bez písmenka
Tuhle osobu znám strašně krátce. I tak je to ale osoba, se kterou to došlo nejdál. Je taky o něm většina posledních článků. Chvíli jsem si myslela, že se mi možná podařilo se úplně odprostit od osoby C a veškerý svý city vložit do vztahu k tomuhle jedinci. Ale já se v něm tolik nevyznám! Připadá mi, že si se mnou jen hraje. Každopádně i za tu krátkou dobu, co se známe, mě už několikrát dohnal k nekontrolovatelnýmu pláči a marnýmu pátrání po úniku. A já pokaždý přilezla zpátky hned, jak vypadal, že to jen trochu chce. A příště to udělám znovu. Ani se nepokusím s tím něco udělat.

podle citů - C/bez písmenka, A, B, E, D

Bud teď vypadám jako královna friendzonu nebo děvka, ale jen mám v hlavě prostě strašnej bordel. Ono to fakt zní jenom debilně, jak to formuluju, ale v reálu jde docela o normální vztahy, fakt.

Promiňte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 18. února 2018 v 22:40 | Reagovat

A s mojí osobou nezajdeš na skleničku? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ať už si tohle čte kdokoliv, je to moc bezva člověk/troll/poník/mořská panna.