nahá já

14. září 2018 v 19:30 | Amazonka |  kde skončí vše
Jsi směšná, Amazonko.

Tvoje city sis jenom nalhala, protože chceš vést normální život, jako všichni ti, které kolem sebe máš. V hloubi duše neprahneš po ničem jiném, než být přesně jako oni, zažívat lásky a pak tedy i ta zlomená srdce, ale pravdou je, žes pro tohle stvořená jednoduše nebyla. Nebyla si stvořená ani pro budování kariéry a i když bys sebevíc chtěla rozvíjet nějaký talent, nemůžeš, protože ti při zrodu žádný darován nebyl. Tvá víra není dost silná, aby sis dokázala Boha udržet na své straně. Neumíš se hýbat, předstírat, ani pořádně přemýšlet a logicky uvažovat. A hlavně nejsi dost trpělivá, abys dokázala něco překonat a nakonec třeba i v životě dokázat.

Měla si většinu svého života schopnost nějakým nepochopitelným způsobem přesvědčit lidi, aby tě měli rádi, ale ani to už teď takhle není. Lidé už tě prokoukli a teď musíš trpět za to, kým jsi doteď byla. Možná je vážně na čase, aby si se sebou něco začala dělat.

Nemůžeš celý život probrečet a trápit se nad vlastními chybami a životem, který ti tolik lidí závidí, jelikož jim ho barvíš tak zajímavě a vzrušeně. Všechno, co teď máš a na čem by ti mělo záležet je těch pár lidských bytostí, které ti byly darovány a které ti teď tak ublížily. Možná to ale bylo jen pro tvoje dobro!

Ty jsi dobrá duše, Amazonko. I když tě vzrušuje myšlenka vraždy rukou milence, i když si zahráváš s temnou stránkou tohohle světa, i když jsi v podstatě nepoužitelná v praktickém životě a jinak docela chytrý mozek ti zastiňuje láska. Pokud totiž něco umíš, tak je to milovat a pokud něco neumíš ze všeho nejvíc, tak nenávidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ať už si tohle čte kdokoliv, je to moc bezva člověk/troll/poník/mořská panna.